Jeżeli jesteśmy zmęczeni naszymi całodziennymi obowiązkami i najchętniej położylibyśmy się do naszego cieplutkiego łóżka z na przykład jakąś bardzo dobrą książką, czy po prostu obejrzeli jakiś ciekawy film, a nawet kolejny odcinek naszego ulubionego serialu, to jedną z ostatnich rzeczy, na którą możemy mieć ochotę, będzie gotowanie dużego i czasochłonnego obiadu, wymagającego od nas i od naszego organizmu bardzo dużo skupienia i naszej uwagi. Jeść jednak trzeba, więc nie udajemy się wtedy na spoczynek, a wleczemy się prosto do kuchni po to, aby przygotować ten nieszczęsny obiad, a potem go zjeść – albo paść z wysiłku i po prostu pozwolić mu się zmarnować.

Jest jednakże jedno, bardzo dobre rozwiązanie, które pomoże nam nie tylko przygotować bardzo dobry i naprawdę smaczny oraz zdrowy posiłek, ale również oszczędzi nam czasu i wysiłku. Tymże właśnie rozwiązaniem jest kupno tak zwanego multicookera, czyli inaczej mówiąc urządzenia, które praktycznie jest w stanie przygotować dla nas cały obiad bez naszej uwagi, albo z jej minimalnym wykorzystaniem. Czym są takie multicookery? To po prostu dużo bardziej zawansowane roboty kuchenne, które potrafią po prostu wszystko.

Dzisiaj dowiemy się o nich nieco więcej na przykładzie urządzenia zwanego Multicooker GORENJE MCB6BAEU. To właśnie ten sprzęt jest bardzo dobrym przedstawicielem tego rodzaju pomocy kuchennych, a ponadto jest on także sprzętem godnym naszego zaufania i wydania naszych bardzo ciężko zarobionych pieniędzy.

Zanim jednakże wystawimy naszemu Multicooker GORENJE MCB6BAEU taką laurkę, dowiedzmy się najpierw, jak to nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU właściwie wygląda, czym to też on się charakteryzuje, a do tego jakie ma zalety i jakie ma on też tam wady oraz czego możemy się spodziewać po naszym Multicooker GORENJE MCB6BAEU jeżeli chodzi nam o jego funkcje.

Przygotuj posiłek z Multicooker GORENJE MCB6BA EU

Na samym początku zapoznajmy się może więc z tym, co przynosi nam wygląd naszego Multicooker GORENJE MCB6BAEU. Otóż Multicooker GORENJE MCB6BAEU z wyglądu może przypominać nam nieco dużą beczkę, czy też duże pudełko koloru głównie srebrnego. Jest to, przyznać nam należy, nieco zaskakujący kształt, jeżeli chodzi o świat multicookerów, gdyż urządzenia te mają zazwyczaj kształt nieco podniesionego do góry pudełka. Tym razem jest jednakże nieco inaczej i to nawet dobrze, gdyż Multicooker GORENJE MCB6BAEU wyróżnia się spośród innych urządzeń tego właśnie typu i widząc go na półce sklepowej z pewnością nie pomylimy go z niczym innym.

Multicooker GORENJE MCB6BA EU

Do tego z przodu urządzenia nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU posiada niebieski i bardzo ładny wyświetlacz LCD, na którymże to wyświetlaczu prezentować się będą wszelakiego rodzaju informacje, jakimi to nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU będzie się chciał z nami podzielić. Poza tym możemy również podziwiać czarną przykrywkę, jaka zdobi naszego Multicooker GORENJE MCB6BAEU oraz tego samego koloru otoczkę srebrnego panelu, znajdującego się właśnie z przodu naszego urządzenia. Poza tym Multicooker GORENJE MCB6BAEU ma nam do zaoferowania jeszcze wiele innych ciekawych opcji w swoim wyglądzie, jak na przykład to, że tuż obok niebieskiego wyświetlacza znowu znajduje się kolor czarny, ale opisy na srebrnym panelu za to chociaż są również i czarne, to umieszczono są koło przycisków, które mają różnorakiego rodzaju kolory, jeden trafił się tam nawet i czerwony.

Multicooker GORENJE MCB6BAEU wygląda naprawdę bardzo pięknie i intrygująco.

Funkcje Multicookera GORENJE MCB6BA EU

Skoro wiemy już, jak to nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU wygląda, czas nieco dowiedzieć się o jego wnętrzu, to znaczy o jego funkcjach. Mianowicie nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU posiada wkład ceramiczny, który pomaga mu w utrzymaniu ciśnienia oraz równomiernej temperatury z 9-cioma programami gotowania, pieczenia, a także nawet i smażenia. Występuje tutaj również i możliwość opóźnienia czasu rozpoczęcia pracy, a ponadto można liczyć także na automatyczne wyłączanie. Z ciekawszych funkcji, jakie posiada nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU, są to na przykład gotowanie pod ciśnieniem. W ten sposób zachowuje się ich pełny aromat oraz skraca czas ich przygotowania. Do tego Multicooker GORENJE MCB6BAEU posiada precyzyjne sterowanie elektroniczne temperaturą termostatu oraz dowolny, ustalany uprzednio przez nas, czas rozpoczęcia pracy. Do tego w przypadku Multicooker GORENJE MCB6BAEU  zdejmowanie pokrywy będzie naprawdę bardzo łatwe, chociaż smażyć najlepiej będzie nam bez pokrywy, gdyż wtedy nie będziemy w żaden sposób ograniczeni przez miejsce. Samą pokrywę naprawdę bardzo łatwo jest zarówno zdjąć, jak i ponownie założyć na miejsce.

Do tego nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU jest naprawdę bardzo cichy i szybki, poza tym jest efektywny i energooszczędny, przez co zaoszczędzi nie tylko miejsce w naszej kuchni – jeżeli mamy już nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU, to wiele innych sprzętów po prostu nie będzie nam już potrzebne – ale i pieniądze, jakie wydalibyśmy na przykład na energię elektryczną właśnie. Samo użytkowanie, ale także i czyszczenie naszego Multicooker GORENJE MCB6BAEU jest naprawdę bardzo łatwe i dosłownie każdy sobie z tym poradzi, nawet naprawdę bardzo początkujący kucharz.

GORENJE MCB6BAEU

Dzięki temu, iż nasze urządzenie posiadania wbudowaną funkcję gotowania na parze oraz gotowanie pod ciśnienie, aromat oraz smak użytych przez nas w procesie gotowania przypraw wniknie do przygotowywanych przez nas potraw, przez co te przyprawy będą doskonale wyczuwalne w jedzeniu, ale nie w kuchni, co pomoże nam uniknąć mieszanki czasem naprawdę bardzo ostrych zapachów.

Kolejną cechą, jaka charakteryzuje nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU, jest bezpieczeństwo. Multicooker GORENJE MCB6BAEU wmontowane ma bowiem w siebie aż 8 poziomów zabezpieczeń, a do tego posiada również niezależne bezpieczniki oraz czujniki ciepła, co sprawia, iż mamy pełną kontrolę nad naszym sprzętem. Poza tym w przypadku Multicooker GORENJE MCB6BAEU występuje obudowa ze stali nierdzewnej, a przez to nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU jest całkowicie bezpieczny i odporny na jakiekolwiek uszkodzenia, ma również bardzo wyraźny wyświetlacz oraz przyjazny panel sterujący, co pozwala nam nawet wyjść z mieszkania, kiedy Multicooker GORENJE MCB6BAEU gotuje coś dla nas i nie obawiać się na przykład pożaru.

Poza tym nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU  posiada aż 9 uniwersalnych programów, dzięki czemu możemy przygotować sobie takie potrawy, jak na przykład ryż i kasza, długie pieczenie mięs w niskiej temperaturze (slow cook), gotowanie pod ciśnieniem, zupy, frytki, ciasto, smażenie potraw, duszenie i podsmażanie. W Multicooker GORENJE MCB6BAEU można również pokusić się o przygotowanie duszonej ryby, zup, potraw duszonych na małym ogniu do delikatnej cielęciny i sypkiego ryżu, a wszystko to za pomocą naciśnięcia jedynie jednego przycisku!

Jeżeli chodzi o dane techniczne, to moc, z jaką działa nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU wynosi 1000W, a jego kolor to tak zwany kolor INOX. Pojemność naszego Multicooker GORENJE MCB6BAEU to aż 6litrów, ma on takowe funkcje, jak na przykład ustawianie czasu i temperatury, aż 9 programów gotowania, opcja gotowania pod ciśnieniem, opóźnienie czasu rozpoczęcia pracy, automatyczne wyłączanie oraz dostępny ceramiczny wkład do utrzymywania ciśnienia i równomiernej temperatury.

Czy warto kupić Multicooker GORENJE MCB6BA EU

Skoro wiemy już, jak to wygląda nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU i jakie posiada on w sobie możliwości oraz funkcje, to na koniec naszej krótkiej recenzji dowiedzmy się, jakież to zalety, a jakie wady ma nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU i czy w ogóle warto go kupować. MulticookerOtóż nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU działa naprawdę bardzo szybko i dobrze, poza tym uzyskuje chyba najlepszą temperaturę potraw ze wszystkich testowanych przez nas multicookerów, do tego charakteryzuje się możliwością opóźnienia przygotowywania danej potrawy, czy też nawet i podgrzaniem jej, jeżeli z jakiś tam powodów nie zdążyliśmy jej zjeść o czasie. Dlatego właśnie ten wart 570 złotych multicooker jest jednym z najlepszych sprzętów w tej klasie, zdecydowanie warto jest rozważyć jego zakup, tyle, że musimy pamiętać o tym, że jeżeli go zakupimy, to będziemy musieli uzupełnić nasz zestaw talerzy, bo bardzo możliwe, że odwiedzi nas cała nasz rodzinka, pragnąca zjeść bardzo dobry, zdrowy i sycący obiadek. Do tego nasz Multicooker GORENJE MCB6BAEU zbudowany jest z naprawdę bardzo trwałych i odpornych na wiele uszkodzeń materiałów, poza tym jest on przyjazny dla naszego środowiska naturalnego, nie grozi nam też, że jakikolwiek zapach materiału przeniknie do naszej potrawy, możemy więc gotować w naszym Multicooker GORENJE MCB6BAEU spokojnie i bezpiecznie wszystko to, na co przyjdzie nam ochota.

Innymi słowami, sprzęt, jakim jest właśnie Multicooker GORENJE MCB6BAEU to klasa sama w sobie i jeżeli dokonamy jego zakupu, to wszyscy będą nam nie tylko zazdrościć tego, że gotujemy naprawdę bardzo szybkie, łatwe i smaczne, a do tego jeszcze i zdrowe obiadki, ale również i tego, że posiadamy coś, co jest naprawdę dobrym sprzętem.

Multicooker GORENJE MCB6BAEU to nie tylko dobry sprzęt i łatwość gotowania, ale to również także i spokój, przyjemność oraz relaks. Za coś takiego chyba warto jest zapłacić nawet i 570 złotych, wiedząc, że suma ta zwróci się nam wkrótce z nawiązka nie tylko w postaci finansowej, ale również i jako zdrowie i spokój właśnie. A dokładnie tych cech i tych rzeczy nam bardzo potrzeba w ostatnich czasach, kiedy to żyje się naprawdę szybko i w świecie pełnym problemów i zadań i spraw do wykonania. Poza tym zawsze to dobrze jest mieć w domy coś, co przygotuje za nas obiad, na wypadek, gdybyśmy na przykład źle się poczuli i nie mogli nic przygotować czy to dla siebie, czy też dla naszej rodziny. Nie musimy wtedy szukać niczego po restauracjach, wystarczy jedynie bowiem wtedy wrzucić kilka składników do naszego sprzętu o nazwie Multicooker GORENJE MCB6BAEU, a nasz obiadek będzie dla nas gotowy w dosłownie kilka minutek. A jeżeli zaś nie będziemy mogli zjeść go w terminie, w którym zostanie dla nas przygotowany, to zawsze przecież możemy go sobie podgrzać, gdyż mamy na to aż całą dobę, zanim jedzenie się nam po prostu zepsuje.